Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Hakkımızda
kimdir KİMDİR?
Turuncu Ofis, ofis sarf malzemeleri perakendeciliği ve toptan satışı konusunda, teknoloji ürünlerinden, kağıt ürünlerine, dosyalama ürünlerinden, tüm ofis kırtasiye malzemelerine, temizlik ürünlerinden, gıdaya kadar geniş bir ürün grubu ile 22 yılı aşkın bir süredir hizmet veren ve sürekli gelişen bir kuruluştur.
nasıl çalışır NASIL ÇALIŞIR?
Turuncu Ofis, üretici ya da ithalatçı firmaların ürünlerini, müşteri hizmetleri bölümüne gelen siparişler doğrultusunda, merkez deposundan müşterilerine ulaştırmaktadır. Müşterilerin beklentileri ve talepleri doğrultusunda sürekli gelişen hizmet anlayışı ile temel ürün gruplarında, müşterilerin stok yükünü tamamen üzerine alan firmamız, İstanbul'da sipariş verilen gün içerisinde sevkiyatı sağlamak için kendi araçları ile hızlı bir dağıtım ağı oluşturmuş durumdadır. 


Müşterileri ile uzun dönemli ilişkiler kurmayı planlayan Turuncu Ofis müşterilerine, temizlik ürünlerinden, kağıt malzemelerine kadar birçok ürünü tek bir merkezden aynı sipariş üzerinde sağlayabilme kolaylığını getirmekte, satın alma faaliyetlerini profesyonel bir ortama taşımaktadır. 
deneyim DENEYİM?
Ofis sarf malzemeleri sektöründe 22 yıllık tecrübe ve birikimi, bugün profesyonel bir kadro ile birleştiren firmamız, sektörün karmaşıklığı ve rekabetçiliği karşısında her geçen gün biraz daha gelişen bir sistem ve çalışma anlayışı ile müşterilerine sürekli, güvenilir ve kusursuz hizmet, kaliteli ürün ve dengeli bir fiyat politikası sunmaktadır. Birlikte çalıştığımız ve ürünlerini müşterilerimize sunduğumuz tüm firmalar da, ürünlerin sürekliliği ve kalitesi konusunda verdikleri güven ve hizmetle Şirketimizin çalışma prensipleri ile paralel bir yapı içindedir. 


Çok uluslu firmalardan, küçük işletmelere kadar çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet veren firmamız, internet sitesi ile hizmet kalitesini bir kat daha artırmış, ürünlerin ve fiyatların ulaşılabilirliği ve güvenilirliği konusunda müşterilerine benzersiz bir kolaylık sağlamıştır. www.turuncuofis.com.tr sanal mağazasıyla elektronik ortam üzerinden de satışlarımız yapılmaktadır.

Ofis malzemeleri sektörü, ülkemizde henüz arzu edilen gelişmişlik düzeyine ulaşamamış, çok fazla sayıda oyuncunun ve ürün/fiyat karmaşasının olduğu bir sektördür. Dünyada pek çok sektörde olduğu gibi az sayıda, güçlü ve doğru hizmet veren firmaların bulunduğu bir şekle ülkemizin bu sektörde de geleceğini öngörüyor ve şu an da sektörün en prestijli şirketlerinden biri olan Turuncu Ofis, gelecekte de bu az sayıdaki firmadan biri olması amacı ve vizyonu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.