Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz, üründe veya kutusunda herhangi bir deforme mevcut ise lütfen teslim almayınız. Üründe teslimat esnasında gözlemlediğiniz herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması (Kutu Hasarı) garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün İade Detayları
Sipariş verilen ürünün, ürün detay ekranında kullanıcıya turuncuofis.com.tr tarafından eksik sunulması halinde iade ve değişim için gerekli olan transfer/nakliye bedeli turuncuofis.com.tr' ye aittir. Kullanıcının ürün hakkındaki bilgileri incelemeden yapılan alışverişlerde ise transfer/nakliye bedeli tamamen kullanıcıya aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.